Kontakta oss

Har du några frågor eller funderingar?

Här hittar du svar på några av de vanligaste frågorna om Mobilia. Hittar du inte svaret på din fråga i listan kan du alltid kontakta oss så hjälper vi dig.

 

Kontakta Mobilia Information
Tel: 0702-012200
Mail: info@mobilia.se 

Besöks- och postadress

Mobilia Shopping Center AB
Per Albin Hanssons väg 40
214 32 MALMÖ
Tel: 0702-012200
Epost: info@mobilia.se 
Hemsida: www.mobilia.se

Kontor Mobilia Centrumledning

Per Albin Hanssons väg 28D
214 32 MALMÖ

Atrium Ljungberg

Box 4200
131 04 NACKA

Besöksadress

Atrium Ljungberg
Smedjegatan 2 C
131 04 NACKA
Tel: 08-615 89 00
Epost: info@atriumljungberg.se
Hemsida: www.atriumljungberg.se

Atrium Ljungberg värnar om din personliga integritet och skyddar dina personuppgifter på bästa sätt. Du ska känna dig trygg när du lämnar dina personuppgifter till oss. Behandling av personuppgifter sker utifrån kraven i Dataskyddsförordningen och andra tillämpliga lagar. Gå in på följande länk och läs mer om hur vi hanterar era personuppgifter.

Centrumledningen

Fastighetsschef
Anders Murmark
0703 41 53 20
anders.murmark@al.se

Marknadsansvarig
Maria Svensson
0702 64 17 72
maria.svensson@al.se

Marknadsassistent
Sofia Almroth
070 927 60 14
sofia.almroth@al.se

Teknisk förvaltare
Michael Persson
0703 41 46 61
michael.persson@al.se

Floormanager
Tina Nimhagen
0767 91 91 98
tina.nimhagen@al.se

Förvaltare kontor och bostäder 
Aleksandra Siljegovic
070-927 60 36
Aleksandra.Siljegovic@al.se

Etablerare
Jeanette Sällström
0706 33 44 17
jeanette.sallstrom@al.se